Fibreplex Schwarzkopf-System wzmacniający dla włosów po zabiegach chemicznych.

Udostępnij ten post

Witajcie Kochani.Na blogu hula wiatr,co nie oznacza,że zapomniałam o Was.Przez moje ręce przewinęło się mnóstwo kosmetyków w ciągu ostatnich tygodni i wychodzi na to,że pojawią się w najbliższym denku.Zastanawiałam się kto zagości w dzisiejszym wpisie i bezapelacyjnie wygrały dwa produkty,które towarzyszyły mi przez dłuższy czas,skierowane są one dla tych wszystkich,którzy korzystają z zabiegów chemicznych czyli farbowania,rozjaśniania,pasemek,ombre,balejażu,w szczególności blondynki.Dały z siebie 100 % mocy,dbały o moje włosy i głęboko zagościły w moim sercu.

schwarzkopf prefessional

Dwa tygodnie temu pożegnałam mój obecny kolor włosów,ścięłam je radykalnie i cały czas poszukuję koloru,który odda mój charakter  i emocje.

wlosy brazowe,farbowanie wlosow blond

Celem serii Fibreplex jest odbudowa,redukcja złamań włosa do 94 %,intensywniejszy kolor na dłużej i odbudowa wiązań strukturalnych naruszonych przez zabiegi.
Na  rynku pojawiło się ostatnio mnóstwo produktów tego typu,niektóre możecie dostać tylko i wyłącznie w ofercie salonów fryzjerskich,inne umilą Wam pielęgnację w domu.Ich ceny potrafią przyśpieszyć bicie naszego serca i spowodować uścisk w dołku.
Jeśli chcecie być pewne,że dobrze zainwestowaliście swoje pieniądze,z dnia na dzień widzieć poprawę stanu swojej czupryny i nie bać się nawet radykalnej zmiany koloru te produkty to skarb dla Was.

fibre blond 4.5 tcehology

System Fibreplex opiera się na czterech produktach.Ja używałam dwóch,typowych i prostych:
-szamponu i odżywki.
Pierwszy oczyszcza i odbudowuje,tworząc nowe wiązania strukturalne dzięki łączeniu się z włóknami włosa,identycznie jak w puzzlach,dokładamy brakujące elementy i uzyskujemy spójną całość.Ma również optymalny poziom pH(5,5) co oznacza,że łuski zamykają się pozostawiając pigment(kolor) we włosach.
Odżywka również działa na strukturę włosa,dodatkowo nadając im wytrzymałości ,sprężystości i blasku.

profesjonalne kosmetyki do wlosow schwarzkopf

Czy można w ciągu dwóch tygodni zregenerować zniszczone włosy?Tak!
Tyle czasu zajmuje pielęgnacja obiema produktami,z sianowatych,łamiących i puszących zmieniają się w gładkie,połyskujące i mocne,zero rozdwojonych końcówek czy kruszenia podczas czesania.
Fibreplex stosowałam jak każdy  kosmetyk do pielęgnacji,szampon do każdego mycia,odżywka po, nakładana zazwyczaj na 10 minut.
Oba są bardzo gęste i wydajne,mają w sobie egzotyczne nuty.Po zabiegu nawet najbardziej kapryśne włosy będą zadowolone.Są na tyle lekkie,że nie obciążają,nie ujmują im objętości,nie ma potrzeby myć ich po 24 godzinach,jak to czasem zdarza się przy produktach do włosów farbowanych.
Najważniejsze pytanie:
Ile wydamy na ten duet?
Szampon zakręci się w granicach 45 złotych za 200 ml,odżywka 100 złotych za 100 ml.
Moim zdaniem wart jest każdej wydanej złotówki,Nie spotkałam do tej pory nic innego o podobnym działaniu,przywracającego ład i porządek na głowie w ciągu 14 dni.

kosmetyki do wlosow zniszconych,kuracja pasemka,fibreplex

Jedyne co dało mi się we znaki podczas używania to zamknięcie,gdzie jest click!Odkręcanie i zakręcanie pod prysznicem wywoływało głośne ożesz...
Z pewnością dostaniecie go w salonach fryzjerskich,ale musicie liczyć się z większą kwotą,zerkajcie od czasu do czasu na Hairstore,często zaopatruję się tam w profesjonalne produkty.

1 komentarz :

  1. Nie korzystam z zabiegów chemicznych na włosach, ale na dobrą pielęgnację włosów potrafię wydać, więc doskonale cię rozumiem.

    OdpowiedzUsuń