Smile Makers-robimy dobrze.

Udostępnij ten post

Kochani tytuł posta dobrałam przewrotnie,nie będzie to pogadanka,zachwalanie produktu czy marki,będą to moje przemyślenia na sprawy i rzeczy powiedzmy "tabu"Nie rozmawiamy o nich przy porannej kawie czy na spotkaniu z rodziną,och co to by był za faux pas .
Domyślacie się o co chodzi?
O seksualność.Znacie przysłowie :"Mężczyźni wchodzą w związek, by mieć seks, a kobiety uprawiają seks, by mieć związek”,nie traktuję tego poważnie,ale różnice w rozumieniu i podejściu do tego aspektu przez obie płcie jest inna.
Bardzo szanuję swoją seksualność,znam moje ciało,w dzisiejszych czasach mnóstwo z nas ulokowanych jest w podziemiach,religia nie pozwala o tym mówić,kultura narzuca swój tor,a my spychamy nasze potrzeby do podświadomości.

smile makers

Kiedy odezwała się do mnie marka Smile Makers tworząca ,nie bójmy się nazwać tego po imieniu wibratorów,w ciągu kilku sekund przebiegła mi tylko jedna myśl.Czy wypada?
A no nie bardzo,w blogowym świadku,blogerka może opisać luksusowy kosmetyk,piękne opakowanie ,cudowne działanie.Będą ochy i achy!
Jeśli nie daj bóg napisze o rzeczy tak kontrowersyjnej jak ten gadżet zostanie dosłownie zlinczowana.Fuj!Jak mogłaś!Serio?Sprzedałaś się za takie coś.
No właśnie nie sprzedałam,to moja decyzja,nie zostałam przez nikogo poproszona o recenzję,nie jesteśmy przecież pustymi lalami robiącymi piękne zdjęcia i napędzającymi klientów dla marek tych znanych mniej lub bardziej.
Czasami czuję ,że należę do sekty blogowej,wychyl się a dostaniesz w łeb
Mam trojkę dzieci,od kilku lat śledzę to jaką wiedzą dzieli z nimi szkoła lub Kościół na temat życia seksualnego i wiecie co?Nikt z osób,które powinny być autorytetem nie jest w stanie wytłumaczyć podstawowych tematów.Wszystkie fakty są suche,książkowe lub okryte zmową milczenia.W domu rozmawiamy o tym otwarcie i nie mówię tu o naświetlaniu 8-latkowi budowy penisa czy 'aktu prokreacji",mówię tu o odpowiadaniu na pytania,normalnie,bez wstydu,tak jakby była to najzwyklejsza rzecz pod słońcem.
Uff zrzuciłam wszystko to co krążyło mi po głowie od kilku tygodni.

wibrator

Co do produktu marki raczej nie doczekacie się opisu, jak, z kim ,sprawdził się?,filmiku,tekstu w stylu"mały,ale szatan",bo dla niektórych zahaczyć może to o czystą pornografię ;) 
Cieszę się,że firma wyszła na przeciw młodszemu pokoleniu.
Cała kolekcja składa się z czterech przystojnych facetów:strażaka,francuza,milionera,trenera tenisa (rozgościł się u mnie ).
Pastelowe kolory,wymyślne kształty.
Można zaopatrzyć się w lubrykant,swoją drogą na zdjęciach prezentuje się jak luksusowe perfumy.Znający temat będą wiedzieć o czym piszę,sprawdzi się znakomicie u osób odczuwających ból przy stosunku,czy kobiet po menopauzie,kiedy zmniejsza się poziom nawilżenia z powodu zaprzestania produkcji estrogenu i progesteronu.
Wszystko znajdziecie tutaj, a ja gwarantuję Wam mnóstwo uśmiechu podczas lektury.

lubrykant

Jestem pewna,że świadomość seksualna przychodzi z czasem i musimy same się jej nauczyć.
Newsweek przeprowadził raport z życia seksualnego Polaków.15 % próbowało czegoś nowego w łóżku...3 lata temu,połowa chciałaby,aby ta druga połowa zainicjowała pomysły,nie rozmawiamy ze sobą otwarcie,może warto podejść z dozą humoru do takich spraw.
Jak mawiała bohaterka "Seksu w wielkim mieście"-Nie zapomnij zakochać się najpierw w sobie samej.
Czekam na Wasze komentarze...szczere i liczę,że nie zostanę "tą blogerkom od tego czegoś"(szeptem wypowiadanie za moimi plecami).

1 komentarz :

  1. W sumie byłam ciekawa jak będą wyglądać recenzje tych panów:)
    Zastanawiałam się też jak tu skomentować, jeśli taki wpis pojawi się u dziewczyn które obserwuje? Będę pisać wprost...
    Sex jest normalną rzeczą, wiele osób wspomaga się różnymi gadżetami, zabawki, żele itp aby jakoś urozmaicić swoje życie sexualne. Większość o tym publicznie nie mówi "bo nie wypada", "co powiedzą inni" itd...
    Ale np z przyjaciółką o takich rzeczach gadamy, więc dlaczego nie my między sobą? Ja nie widzę w tym nic złego;)

    OdpowiedzUsuń