Revalid-podsumowanie kuracji dla włosów.

Udostępnij ten post

Sezon zimowy nie jest dobrym okresem dla naszych włosów.Ostry wiatr,niskie temperatury,powodują ich osłabienie i zwiększenie ich łamliwości.Na zimnie naczynia krwionośne zmniejszają się i do mieszków włosowych dociera mniej składników odżywczych.
Dlatego najlepiej wspomóc nasze włosy kuracją .Przy zakupie kierowałam się głównie składem,wybór padł na Revalid zawierający minerały,aminokwasy i mikroelementy.
Mijają już dwa miesiące odkąd go stosuję i myślę,że najwyższa pora podzielić się z Wami opinią.

wlosy

Opis produktu:
Preparat zalecany pomocniczo w leczeniu niedoborów aminokwasów siarkowych i witamin oraz związanych z nimi schorzeń włosów (wypadanie, brak blasku) i paznokci (rozdwajanie się, łamliwość).


Opakowanie zawiera 90 kapsułek i równa się miesięcznej kuracji.Pamiętajcie,że najlepsze efekty osiągamy po około 3 miesiącach stosowania.Kupiłam dwa pudełeczka i aktualnie sięgam po trzecie.Cena bardzo przyzwoita,online znajdziecie je za około 20 zł.
Tabletki w plastikowej osłonce,łykamy trzy razy dziennie,nie są zbyt uciążliwe w zażywaniu,ale nie należy ich popijać ciepłą wodą -przyspieszy to rozpuszczanie osłonki.
Skład jest bardzo dobry.Przeanalizowałam go dokładnie jeszcze przed zakupem i działa nie tylko na nasze włosy i paznokcie ,ale i na stan skóry-czyli wielozadaniowy.

Skład:
Jedna kapsułka zawiera jako substancje czynne: DL-metioninę 100 mg; L-cystynę 50 mg; wapnia D–pantotenian 50 mg; witaminę B1 (tiaminy chlorowodorek) 1,5 mg; witaminę B6 (pirydoksyny chlorowodorek) 10 mg; kwas p-aminobenzoesowy 20 mg; żelazo 2 mg; cynk 2,2 mg; miedź 0,5 mg; wyciąg z prosa 50 mg; wyciąg z kiełków pszenicy 50 mg; drożdże piwne 50 mg.Inne składniki leku to: krzemionka koloidalna, żelatyna, indygokarmina (E 132), żółcień chinolinowa (E 104). 
UWAGA: Informacja dla pacjentów chorych na cukrzycę: 1 kapsułka odpowiada 0,035 jednostkom węglowodanowym (wartość kaloryczna 1 kapsułki wynosi 6,7 kJ /1,6 kcal). Informacja dla pacjentów chorych na celiakię: 1 kapsułka zawiera 1 mg glutenu.


- DL-metionina-jest  aminokwasem, który jest składnikiem budulcowym włosów, usuwa szkodliwe substancje z organizmu, poprawia kondycję włosów, skóry i paznokci.
- L-cystyna-jest podstawowym budulcem alfa- keratyny, głównego składnika włosów, skóry i paznokci. Systematyczne dostarczanie cystyny do komórek mieszka włosa, zmniejsza wypadanie włosów oraz stymuluje ich wzrost. 
- wapnia D–pantotenian- doskonałe lekarstwo na włosy przesuszone wiatrem, słońcem, mrozem czy zabiegami fryzjerskimi – zwiększaja ich nawilżenie,co powoduje, że stają się gładkie, miękkie i mają optycznie zwiększoną objętość.
-witamina B1-odgrywa znaczną rolę w  wytwarzaniu cegiełek budulcowych włosa.
-witamina B6-uczestniczy w syntezie hemoglobiny przynoszącęj tlen niezbędny do procesów wzrostu włosów.
- kwas p-aminobenzoesowy- zapobiega łysieniu i siwieniu włosów
-żelazo- wpływa  na działanie enzymu wpływającego na prawidłową budowę i termin wzrostu włosa.
-cynk-poprawia wygląd i sprężystość włosa
-miedź- działa wzmacniająco na włosy,od miedzi zależy wzrost prawidłowej struktury rogowej włosa.
-wyciąg z prosa-zawiera niezbędne składniki odżywcze m.in. witaminy i kwasy tłuszczowe omega 6 i omega 3.
-wyciąg z kiełków pszenicy -bomba witaminowo-minerlno-białkowa
- drożdże piwne- zawierają prawie cały zestaw witamin z grupy B oraz wiele substancji mineralnych – fosfor, cynk, magnez, żelazo, potas, selen i chrom,są również stosowane w leczeniu nadmiernie przetłuszczającej się i trądzikowej cery. 


Już po pierwszym miesiącu można zauważyć efekty.O wiele mniej włosów na szczotce,są bardzie lśniące i grubsze.Rosną w przyśpieszonym tempie.Po dwóch miesiącach wypadanie ograniczyło się u mnie do zera,nie licząc pojedyńczych włosów,których żywot dobiegł końca.Objętość widoczna gołym okiem.
To nie wszystko...paznokcie przestały rozdwajać się na końcach a płytka stwardniała,również poprawił się stan mojej skóry,nie mam przykrych wyprysków,czy ropnych zmian.
Jeśli borykacie się z matowymi,łamliwymi,wypadającymi włosami polecam.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz