Kobo Professional, Ideal Volume Mascara

Udostępnij ten post

Witajcie Kochani.Minimalistycznie podchodzę do makijażu ,wystarczy baza ,podkład niekoniecznie ,lekkie podkreślenie brwi i najważniejsze -oczy.Lubię kiedy spojrzenie przyciąga,bez wytuszowanych rzęs czuję się prawie jak bez ubrania.Dzisiaj o produkcie,który otrzymałam na konferencji Meet Beauty.Nie spodziewałam się ,że zrobi na mnie takie wrażenie.
Opis produktu:
Tusz zwiększający objętość rzęs
Idealna aplikacja, perfekcyjnie rozdzielenie i zwiększenie objętości rzęs dzięki modelującej, silikonowej szczoteczce. Elastyczna formuła tuszu nie kruszy się i nie rozmazuje.


Składnikami aktywnymi w tuszu są:
-proteiny pszeniczne -zapobiegają łamliwości,wzmacniają,nadają połysk
-keratyna-odbudowuje
-D-pantenol-odżywia,nawilża
-wosk Carnauba -nadaje elastyczność


Opakowanie nie krzyczy ze sklepowej półki,nie razi kolorami,ot takie minimalistyczne w dobrym guście.
Szczoteczka silikonowa z wersji drapieżnych,czyli dosyć ostrych.
Ogromny plus za ilość tuszu na niej.Nie dostajemy oblepionej i spływającej tylko czyściutką z odpowiednią ilością.Nie musimy ściągać nadmiaru czy wycierać w chusteczkę.
Już po pierwszej aplikacji bardzo ładnie podkreśla i rozdziela rzęsy.Spokojnie możemy pociągnąć i drugi a nawet trzeci raz dla bardziej mocnego efektu.


Nie ma tu mowy o sztuczności,z tym tuszem nie przesadzimy.
Szczoteczka dociera do każdej rzęsy,nawet tej najmniejszej,dzięki temu wszystkie są idealnie pomalowane.Co najważniejsze-nie czujemy jej na swoich rzęsach,zero ciężkości ,lepkości.Wysycha przyzwoicie,nie odbija się na górnych powiekach.


Tusz utrzymuje się calutki dzień,bez kruszenia i obsypywania.Jest prawie codziennie ze mną ,wieczorem moje oczy nie są zaczerwienione,nie szczypią,malowanie nim to czysta przyjemność.
Przy zmywaniu schodzi bardzo dobrze.
Na koniec najgorsze !To wersja limitowana i zastanawiam się z bijącym sercem,czy kiedy sięgnie dna znajdę go na sklepowej półce,czy niestety będę musiała obejść się smakiem.
Miałyście okazję go poznać?Jak z dostępnością?


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz