Maska do włosów -Intensywny kolor -Ziaja

Udostępnij ten post

Zanim przejdziemy do dzisiejszego produktu szybciutko wyjaśnię tylko różnicę pomiędzy maską a odżywką do włosów.Przy tym produkcie będzie to pomocne.
Maska to produkt ,którego zadaniem jest wniknięcie głęboko w strukturę włosa,aż do jego mieszków,aby zapewnić im nawilżenie,odżywienie,miękkość i odpowiednie składniki odżywcze.
Zazwyczaj nakładamy ją na suche włosy  i trzymamy nawet do 12 godzin.
Odżywka ma regenerować zniszczone włosy i chronić przed uszkodzeniami.Należy dobrać ją odpowiednio do typu włosów.Nakłada się je po umyciu na 3-10 minut i spłukuje.
Podsumowując maska odżywia,odżywka -pielęgnuje .
Opis producenta:
Skoncentrowany preparat o niskim pH, który zamyka łuski i regeneruje włosy aż po same końce. 
Preparat testowany dermatologicznie i alergologicznie.
Substancje aktywne:
-olej rycynowy
-olej słonecznikowy
-prowitamina B5Olej rycynowy znamy wszyscy i wiemy ,że samodzielnie jak i z dodatkami jest zbawieniem dla naszych włosów.Dzięki niemu staja się one mocniejsze,bardziej błyszczące,gęstsze .Hamuje także ich wypadanie.
Bardzo ucieszyłam się,że znalazłam go w tym produkcie.Olej rycynowy przyciemnia jasne włosy (szczególnie farbowane,takie jak moje) ,dlatego nie stosuje go w czystej postaci.
Olej słonecznikowy pomaga w domykaniu łusek,rozczesywaniu,nadaje miękkości i blasku .
Prowitamina B5 buduje i wzmacnia łodygę włosa,osłania ochronnym filmem,regeneruje skórę głowy.
Jaki widać składniki dobrane naprawdę świetnie.Producent zaleca nakładanie maski na umyte włosy i spłukanie po 3-5 minutach.Konsystencja przypomina bardziej odżywkę niż maskę.Nie spływa z włosów.Zapach  miły dla moich nozdrzy.Na początku specjalnie porównałam maski i odżywki.Nasz produkt bardziej kieruje się w stronę odżywki i stosuję go po każdym myciu właśnie jako odżywkę.Kilkakrotnie użyłam jej jako maski na noc,na suche włosy i tutaj efekt bardzo przyjemny.Także nazwa może być myląca.
Po zastosowaniu włosy są sypkie i doskonale się rozczesują.Nie obciąża ich.Nawilżenie jest na dobrym poziomie.Po wysuszeniu nie używam prostownicy,włosy gładkie i lśniące.Takim efektem możemy cieszyć się ,aż do następnego mycia.Co do wydajności przy długich włosach możecie trochę narzekać,u mnie schodzi jak świeże bułeczki.Przy cenie około 6 złotych można pozwolić sobie na co miesięczny zakup.
Nie zauważyłam ,żeby intensywniej chroniła kolor,ale działanie jest zadowalające.
Z miłą chęcią sięgnę po inne wersje:
-intensywne wygładzenie z jedwabiem
-intensywną odbudowę z ceramidami.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz