Eveline, Magical Gel, długotrwały profesjonalny manicure

Udostępnij ten post

Do dzisiejszego postu skłoniła mnie wizyta u kosmetyczki i rozmowa na temat lakierów ,ich trwałości i  paznokci.
Nie będę Wam rozpisywać się na temat hybryd czy żeli,bo nie jest to moja dziedzina.
Moje paznokcie lakierów nie lubią,pięknie prezentują się przez pierwsze dwa dni,później lakier musi zostać zmyty .Powstają odpryski na końcach,pomimo tego,że staram się dokładnie  odtłuścić płytkę.
Kilka tygodni temu uwagę przykuł produkt marki Eveline,stałam przed szafą w Rossmanie i czytając informacje na opakowaniu moje oczy nabrały blasku:
"Nie potrzebujesz lampy UV/LED ,żeby cieszyć się profesjonalnym,lśniącym,długotrwałym manicure jak z salonu "
Ha !coś dla mnie ,miałam już do czynienia z podobnym produktem,pisałam o nich tutaj klik,ten cenowo wypadł na plusik i wrócił ze mną do domu.
Opis produktu:
Magical Gel™. Długotrwały profesjonalny manicure. UV-Led Free. Natural Light Magical Del Technology: efekt żelowego manicure; gładki błyszczący lakier. Innowacyjna formuła Natural Light Magical Gel Technology utwardza żel pod wpływem naturalnego światła. 
Z upływem czasu warstwa lakieru staje się coraz mocniejsza, co przekłada się na trwałość manicure. Dwustopniowy preparat zawiera efekt żelowego manicure. Nadaje paznokciom wysoki połysk, pozostawia idealnie gładką powierzchnie paznokcia, ekstremalnie odporną na ścieranie i odpryski. Preparat nadaje paznokciom :
-wysoki połysk, 
-pozostawia idealnie gładką powierzchnię paznokcia
- długotrwały, odporny na ścieranie i odpryski manicure. 
Jest łatwy w aplikacji, krótko schnie i bezproblemowo się zmywa.W opakowaniu znajdziemy dwie buteleczki,każda po 5 ml produktu (porównując np.z SH to trzykrotnie mniej produktu,ale i cena również adekwatna do ilości  :)).
Jedna flaszeczka to kolor,wybrałam czerwony,bo innego wyboru niestety nie miałam,ukłon w stronę marki Eveline -może czas wypuścić inne barwy.Druga flaszeczka zawiera Top Coat ,który utwardza nasze paznokcie,pod wpływem światła staja się jeszcze bardziej trwałe na uszkodzenia.
Pędzelki w obu są dosyć szerokie i ułatwiają nam malowanie.Najlepiej nałożyć dwie warstwy ,odczekując pomiędzy jedną a druga kilka minut.Czas schnięcia jest naprawdę szybki,mi wystarczyło dosłownie 20 minut .Na suche nakładamy nasz Top Coat i po około 6 minutach cieszymy się pięknie błyszczącymi pazurkami.
Dwustopniowy system faktycznie poprawia twardość paznokci,lakier jest odporniejszy na uszkodzenia i rysy.
Do usunięcia wystarczy mi najzwyklejszy zmywacz.Co z trwałością?Trzy dni,tyle czasu lakier pozostał nietknięty,jak dla mnie jest to dobry wynik.Według opisu możemy cieszyć się nim do 10 dni....hmm...
To tyle ,a jak sprawa ma się z Waszymi paznokciami?


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz