BingoSpa, Silnie złuszczający preparat do stóp z 50% kwasami AHA

Udostępnij ten post

Za oknem powiało jesiennym klimatem.Jest to najlepsza pora na stosowanie kwasów ,które powodują głębsze złuszczanie niż zwykłe peelingi.
Dzisiejszy produkt może być stosowany w domowym zaciszu a zadziała równie dobrze jak w gabinecie kosmetycznym.
Opis produktu:
Preparat BingoSpa służy do złuszczania warstwy rogowej skóry stóp poprzez działanie kwasów owocowych AHA (kwasy alfa-hydroksylowe) oraz ekstraktów i olejków roślinnych o działaniu złuszczającym i nawilżającym.
Na początek kilka informacji o samych kwasach .
Kwasy AHA są  środkami złuszczającymi skórę.Rozpuszczają się w wodzie i jest to mieszanina kwasów owocowych ,najbardziej popularne:
kwas glikolowy, winowy, mlekowy, jabłkowy i cytrynowy.
Stosujemy je tylko i wyłącznie w okresie jesiennym i wczesną wiosną.Odsłaniają nową,delikatna skórę,musimy unikać jej podrażnień przez promieniowanie UV lub mrozy.
Składniki aktywne w preparacie :-sól warzona próżniowo,
-siarczan magnezu
-urea (mocznik),
-pięćdziesięcio procentowe kwasy owocowe AHA,
-olejek pomarańczowy,
-ekstrakt z melisy,
-ekstrakt z nagietka.Opakowanie zawiera 600 gram produktu.Sam preparat przypomina grubsze kryształki soli.Czuć delikatnie cytrynową nutę.Jak stosujemy ?Ano zwyczajnie .Nanosimy preparat na wilgotną dłoń (zakładam foliową rękawiczkę ) lub gąbkę i masujemy około 5-10 minut.Spłukujemy i gotowe.
Po takim zabiegu warto nanieść na stopy krem nawilżający.Ja osobiście polecam maść z witaminą A plus skarpetki na noc.Te zabiegi możecie powtarzać w seriach.Ja robię to raz na 10 dni przez 3 miesiące.
Efekty zauważycie już po dwóch zabiegach.Naskórek na stopach przestanie rogowacieć. Spowoduje on także pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny.Pozbędziecie się suchych skórek czy zgrubień.
Produkt jest bardzo wydajny.
Zabieg nigdy nie spowodował u mnie podrażnień.
Kuracji kwasami nie należy stosować gdy: 


-skóra jest podrażniona, uszkodzona (nadżerki, przeczosy, otarcia),

-mamy doustną terapię pochodnymi witaminy A (Roaccutane, Izotec, Curracne – 6 miesięcy po zakończeniu leczenia),

- długotrwałą terapię sterydami,

-jesteśmy w ciąży,karmimy piersią
-mamy łuszczycę,atopowe zapalenie skóry,egzemy


Zabieg jest naprawdę skuteczny.Jeśli macie problemy ze skórą stóp i już wszystko Was zawiodło (łącznie ze skarpetkami złuszczającymi klik) zainwestujcie w ten preparat.Będziecie naprawdę zadowolone.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz