Pachnąco z Bispol i prezent dla WAS

Udostępnij ten post

Kochani ostatnio postanowiłam wypić poranną kawę na tarasie.Przywitało mnie słoneczne niebo i chłód ,który oznacza tylko jedno-lato powoli dobiega końca,nie będzie już ciepłych nocy i poranków.Nastanie jesień z jej zmiennymi humorami,deszczem i szarością za oknem.Jak poprawić sobie wtedy nastrój?
Oczywiście stworzyć klimat i zapach,który przypomni nam letnie dni.
Dzięki uprzejmości Pani Izabeli i firmy Bispol będę  jesienne wieczory spędzać w blasku świec.Otrzymałam paczuszkę ,która bardzo ucieszyła moje oko .


Bispol to firma rodzinna ,która istnieje od 1993 roku.Posiada wszelkie certyfikaty i atesty (Standart BRC  CP,RAL,RSPO) dzięki ,którym wiemy,że ich produkty nie szkodzą nam i osobom w otoczeniu.
 Dział Kontroli Jakości dzięki nowoczesnemu laboratorium na bieżąco przeprowadza kontrolę surowców oraz produktów, aby do klienta trafił towar gwarantowanej jakości. Sprzęt do badania surowców, którym spółka dysponuje, to urządzenia o najwyższym stopniu zaawansowania technologicznego.W ofercie znajdziecie świece i podgrzewacze bezzapachowe,świece zapachowe,stołowe,ogrodowe,ozdobne,znicze i wkłady.
Więcej znajdziecie tutaj klik.Wszystkie produkty ,które otrzymałam zostały idealnie dopracowane.
Mogę cieszyć się zapachami prawdziwych tulipanów ,pomarańczy czy cytryny,zero sztuczności.
Lawendowa świeca kusi kolorem i wonią.Pachnie kusząco nawet przed odpaleniem.Możecie do woli wybierać i przebierać w kolorach,zapachach i kształtach.Jeśli szukacie prezentu dla kogoś bliskiemu Waszemu sercu polecam zapoznać się z katalogiem klik firmy Bispol.
Mój ulubieniec Inspiration wygląda bardzo dostojnie i pięknie pachnie,pasuje do każdego pomieszczenia.Jest perfumowana,zapach bardzo delikatny,utrzymuje się jeszcze w powietrza po zgaszeniu.Nie sposób przejść obok niego obojętnie.Dzięki świecom i podgrzewaczom możemy sprawić sobie magiczny nastrój każdego wieczoru,patrzeć jak migoczą na naszych ścianach ,tworząc niezapomniane motywy,a jeśli dodatkowo towarzyszy im zapach,który lubimy -możemy poczuć się jak w raju.


Na koniec mam i coś dla Was zestaw składający się z podgrzewaczy o zapachu Tulipanów,Peonii,Cytryny oraz świecę o woni Mandarynek.


Wystarczy pod tym postem informację o chęci udziału oraz być obserwatorem bloga.
Wzór:
1.Biorę udział:
2.Obserwuje jako:
Rozdanie trwa od 21.208.2015-28.208.2015
Wyniki w ciągu trzech dni.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz