SunOzon ,Matujący fluid przeciwsłoneczny do twarzy i dekoltu -SPF 30.

Udostępnij ten post

Kochani lato w pełni i zapewne korzystacie ze słońca.Lubię poleżeć sobie na słoneczku i cieszyć sie naturlną opalenizną.Niestety  twarz i dekolt opalaja się o wiele szybciej niż inne partie ciała na czerwono,wyglądam niezbyt zachęcająco po takiej kąpieli słonecznej i jestem bogatsza o kilkanaście dodatkowych piegów .
Szukałam długo preparatu typowo do twarzy ,którego cena nie zwali mnie z nóg i znalazłam.
Opis producenta:

. Ochrona UVA/UVB. Fluid przeciwsłoneczny jest wodoodporny i dostarcza skórze wartościowych substancji przez co pozwalają ja delikatną i gładką. Matuje skórę twarzy. Przy regularnym stosowaniu fluid przeciwsłoneczny SunOzon SPF 30 zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry spowodowanemu oddziaływaniem promieni słonecznych.Produkt zamknięty w opakowaniu podobnym do kolorowych fluidów.Bardzo ładnie pachnie,ma konsystencję gęstego mleczka.
Nie barwi naszej skóry.Jest  wodoodporny .Nanosimy dosyć gruba wasrtwę,które wchłania się idealnie po kilku minutach.Matowi,co prawda delikatnie ale i tak jestem z tego powodu bardzo zadowolona,bo podczas wystawienia buzi na słońce nie wyglądam jak posmarowana masłem.
Nie zapycha i nie pojawiaja się po nim niespodzianki .
Dzięki fluidowi jesteśmy pewne,że nasza twarz i dekolt nie spieka sie na czerwony kolor,tylko nabiorą pięknej ,czystej opalenizny.


Fluid posiada SPF 30 czyli współczynnik ochrony przeciwsłoneczej.Wskazuje on jak długo można przebywać na słońcu po nałożeniu preparatu ,aby nie narazić się na poparzenia.
Przyjęto,że po 15 minutach bez ochrony skóra zaczyna czerwienieć.
Poniżej macie przelicznik :
-SPF 10 x 15 minut = 150 minut
-SPF 15 x 15 minut = 225 minut
-SPF 20 x 15 minut = 300 minut
-SPF 25 x 15 minut = 375 minut
-SPF 30 x 15 minut = 450minut.

Czyli wybierajac faktor SPF 30 możemy bezpiecznie przebywać na słońcu 450 minut (około 8 godzin)
Pamiętajcie,że czas może skrócić sie jeśli często korzystamy z wody,przecieramy się ręcznikiem.
Podsumowując produkt wart uwagi w dobrej cenie ( około 8 zł).
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz