Ziaja,Oliwka do mycia ciała

Udostępnij ten post

Kochani troszkę Was opuściłam,mam mnóstwo zajęć,w zastępstwie pomagam mężowi w pracy,w domu prujemy ściany na dole i wymieniamy elektrykę,nie wspomnę o zielsku w okolicach domu,które rośnie na potęgę,w międzyczasie kursuję 60 km.do przyjaciółki,której pomagam spakować dobytek (będę mogła w końcu zwiedzić Kujawy :) i niestety doba nie chce się rozciągnąć.Codziennie odwiedzam IG,więc jeśli macie ochotę być na bieżąco zapraszam klik.
Dzisiaj o produkcie dzięki ,któremu przy braku czasu nie muszę martwić się o odpowiednie nawilżenie ciała.


Opis producenta:
Oliwka myjąca - niekonwencjonalne rozwiązanie oczyszczania skóry olejami. Oliwka działa jak emolient, dlatego nawilża i natłuszcza skórę już w trakcie mycia. Jest bezwodna i delikatnie się pieni. Idealna dla skóry suchej, odwodnionej, wrażliwej.
Liście zielonej oliwki - odświeżają i wzmacniają skórę oraz chronią przed transepidermalną utratą wody.
Oliwkowa esencja olejowa - łagodnie oczyszcza i delikatnie natłuszcza skórę. Chroni przed wysuszeniem już w trakcie mycia. Zapobiega swędzeniu, wygładza i redukuje szorstkość naskórka.Opakowanie bardzo minimalistyczne,ot zielone napisy na białym tle,200 ml pojemności. 
Produktu możecie używać pod prysznicem lub w wannie,wlewając 2-3 nakrętki.
Zapach delikatny,świeży,przypomina dobrze myjące,naturalne szampony.
Oprócz tego ,że oliwka umyje nasze ciało ,możemy użyć jej do mycia twarzy,omijając okolice oczu-piecze strasznie i dłoni.
Konsystencja gęsta-typowa dla oliwek,żółtawy kolorek.


Nie pieni się mocno,podobnie jak  mleczka pod prysznic.Po jej użyciu pozostaje delikatne warstwa na ciele ( nie sprawia uczucia lepienia ),nie ma potrzeby używania balsamu.
Bardzo dobrze nawilża,a skóra jest czysta.
Jeśli skończy się wam produkt do golenia śmiało możecie jej użyć.
Zmywam nią również makijaż,działa na zasadzie dobrze myjącego żelu,zmywa idealnie-uwaga na oczy.
Bałam się ,że zapcha moja buzię,nic takiego się nie stało,ale nie sięgam po nią codziennie .


Jest to już moja druga butelka,cena około 10 zł.Oliwka jest wydajna.
Nie będę analizować składu ,na pierwszym miejscu Helianthus Annuus -czyli słonecznik zwyczajny,za tą cenę i działanie daje jej mocną czwórkę.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz