Cztery Pory Roku -Przyspieszacz wysychania lakieru

Udostępnij ten post

Powiem tak jestem bardzo cierpliwą osobą.Potrafię stać w kolejce u lekarza,przed sklepową kasą,czekać ,aż moje dzieciaki posprzątają pokój (średnio zajmuje im to dwa dni) czy mąż wyniesie śmieci.Jednak jest jedna rzecz ,która przyprawia mnie  małe zdenerwowanie,mianowicie wysychanie lakieru na paznokciach.
Pal licho jeśli warstwa jest jedna,a lakier to 60 sekundowy wysychacz.
Schody zaczynają się gdy warstwy są dwie lub trzy,a lakier wysycha tak długo  jak reklamy na Polsacie.
Dlatego wypatrzyłam sobie przyśpieszacz wysychania lakieru.


Opis producenta:
 Preparat o szybkoschnącej formule, która pozwala maksymalnie skrócić czas suszenia świeżo pomalowanych paznokci. Zawiera olej ze słodkich migdałów, który ma działanie wzmacniające i uelastyczniające. Już w 60 sekund po zastosowaniu preparatu paznokcie są suche przy dotyku, a już w 2 minuty są całkowicie suche i pięknie błyszczą.


Opakowanie naprawdę śliczne.W dozowaniu preparatu pomaga nam zakraplacz.
Jest bezbarwny i bezzapachowy.Ma konsystencję wody,nie jest tłusty,coś na zasadzie suchego olejku. 
Ma on w swoim składzie olejek ze słodkich migdałów.Po polakierowaniu paznokci wystarczy nam jedna kropelka ,które dzięki dozownikowi pokryje cały paznokieć.Rozlewa się on również na skórki,mi to akurat nie przeszkadza,dzięki temu mamy efekt jak po pociągnięciu oliwką,wchłania się po kilku minutach.
Płyn nie matowi koloru.
Teraz najważniejsze ,czy przyspiesza?
Jeśli nałożymy tylko jedną warstwę i lakier nie jest gęsty po dwóch minutach mamy suche paznokcie,ale jeśli dotkniemy ich mocno palcem,pozostanie jego odcisk,czyli tak naprawdę nie wysechł.
Inaczej sprawa ma się z lakierami gęstymi i przy kilku warstwach,lakier zasycha co prawda szybciej,ale jeśli chodzi o 60 sekund,które producent ma na myśli nie liczcie na to.
Na koniec  dozownik,który rozleciał się podczas ,któregoś z rzędu używania.


Podsumowując produkt bez ,którego można się obejść przy malowaniu paznokci.Brak komentarzy :

Prześlij komentarz