Pierre de Plaisir-oczyszcznie,złuszczanie i masaż-moc zamknięta w kamieniach

Udostępnij ten post

Dzisiaj napiszę wam o moim odkryciu,bardzo lubię naturalne kosmetyki.Jak wiecie oczyszczanie i złuszczanie to podstawa pielęgnacji.W moje ręce trafiły kamienie mydlane,które mają wszechstronne działanie.

Pielęgnacyjny kamień mydlany Pierre de Plaisir to produkt wyrabiany ręcznie ze 100 % naturalnej gliny.Jest delikatniejszy niż pumeks.

Pęcherzykowata struktura sprawia,iż kamień delikatnie złuszcza naskórek.Jest dostępny w siedmiu kolorach,a jego barwa zależy od użytego naturalnego barwnika.
Kamienie mają dwie wielkości .Większy można stosować do masażu całego a szczególnie stóp.
Dzięki swoim własciwością kamień usuwa różne plamy powstałe podczas prac ogrodowych,warsztatowych czy kuchennych (farba,tłuszcz,klej,ziemia,nikotyna).
Łatwo i szybko usuwa również wszelkie nieprzyjemne zapachy (ryba,czosnek,cebula).
Mniejsza wersja kamienia przeznaczona jest do pielęgnacji twarzy.
 Po każdych 15 zastosowaniach kamień można ponownie napełnić dowolnym mydłem w płynie,pozostawiając go w nim na całą noc.
Aby oczyścić kamień i odświeżyć jego strukturę wystarczy włożyć go do piekarnika i podgrzewać przez 20-30 minut w temperaturze 250 stopni.
Do naszych kamieni możemy dokupić opakowanie w kształcie muszelki,są dostępne różne kolory.Wyglądają rewelacyjnie w łazience :)

Mam dwie wersje kamienia,dużą i małą.Większa doskonale zastąpiła mydło,dzieci go pokochały,naprawdę doskonale usuwa wszelkie zanieczyszczenia,sprawdza się jako pumeks do stóp,używam go także do mycia pod prysznicem,delikatnie peelinguje moje ciało.
Mniejszą wersję stosuję do oczyszczania  ,idealnie dopasowuje się do konturów twarzy.Z powodzeniem zastępuje szczoteczkę do czyszczenia cery.
Są one bezzapachowe,to my nadajemy im zapach,nasączając je w żelu lub mydle w płynie. Przed każdym użyciem musimy zwilżyć je wodą.
I najważniejsze,jest NIEZNISZCZALNY,wystarczy nam do końca naszych dni i z powodzeniem zastąpi wiele produktów.
W ofercie znaleźć możecie również mydełka w płynie do namaczania kamienia.
Ja wybrałam delikatny,subtelny zapach białych kwiatów.
Oprócz naszego kamienia mydlanego,możemy skusić się na kamienie zapachowe.
Maja gładszą strukturę i nasączane są olejkami.
 W tym miesiącu ma wystartować strona internetowa z kamieniami mydlanymi www.pierredeplaisir.com,narazie zamówienia można składac tylko mailowo:biuro@pierredeplasir.com.
Co myślicie o tych kamieniach?Brak komentarzy :

Prześlij komentarz