Płatki do demakijażu-ale jakie!

Udostępnij ten post

Latem makijaż ograniczam do błyszczyka,tuszu wodoodpornego i pudru matującego.Demakijaż to kilka kroków.Najpierw zmywam  oczy,używam delikatnych mleczek przeznaczonych do tych okolic.Następnie mleczko do demakijażu na twarz,później żel lub pianka,tonik i na koniec krem.Używam suchych płatków bawełnianych przy niektórych z tych czynności.Kilka tygodni temu trafiłam na płatki do demakijażu oczu firmy Pur .

Opis producenta:
Pur Eye Make Up Remover Pads Płatki do demakijażu oczu z wyciągiem z aloesu.
Nawilżane płatki kosmetyczne do demakijażu oczu szybko i łagodnie oczyszczają skórę 
z makijażu, nawet wodoodpornego.
Intensywne i łagodne dla skóry działanie zapewnia zawarty
w nich wyciąg z aloesu.
Płatki nadają się optymalnie dla
użytkowniczek szkieł kontaktowych,
ponieważ nie strzępią się.
Nadają się również do wrażliwej skóry!
Pielęgnacyjne działanie aloesu wynika z tego że jego pH jest zbliżone do pH skóry. Właściwości regulujące i nietoksyczność aloesu czynią z niego uniwersalny środek kosmetyczny. Aloes zmiękcza, wygładza i ujędrnia skórę zależnie od potrzeby.
Płatki są trochę większe od tradycyjnych.Mają bardzo lekki,delikatny zapach,który utrzymuje się kilka minut po użyciu.Są dobrze nasączone.W opakowaniu znajdziemy 30 sztuk.
Płatki doskonale usuwają makijaż wodoodporny.Nie podrażniły mojej skóry wokół oczu ani twarzy.Zostały przebadane dermatologicznie i oftalmologicznie-czyli okulistycznie.
Podsumowując zmywają wszystko i wszędzie.Opakowanie możemy zabrać ze sobą i w każdej chwili odświeżyć twarz lub zmyć makijaż.Nie musimy zabierać ze sobą w podróż tradycyjnych płatków,mleczek i toników.Bardzo przypadły mi do gustu.
Jak tylko wyślę paczuszkę z ostatniego rozdania,ruszamy z nowym ,a w nim będę miała dla Was właśnie ten produkt.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz