Cztery Pory Roku, Skoncentrowana odżywka do regeneracji paznokci i skórek

Udostępnij ten post

Paznokcie to trzecia rzecz po cerze i włosach do której przywiązuje dużą wagę.Rynek zalewa nas odżywkami ,olejkami,lakierami,które maja poprawić kondycję naszych paznokci.Wyjeżdzając na dłużej zastanawiam się co ze soba zabrać.Muszę zmieścić naprawdę wiele kosmetyków,nie tylko moich ,ale dzieci i męża.Staram się ograniczać.Dlatego moja uwagę przykuła odżywka w formie pisaka.
Opis producenta
Odżywka skutecznie regeneruje slabe i zniszczone paznokcie, a takze skórki wokół nich. Innowacyjna formuła z kompleksem 5 naturalnych olejków wzmacnia i uelastycznia płytke paznokcia, chroniąc ją przed łamaniem i rozdwajaniem.
Ma w swoim składzie 5 olejków :

Posiada bardzo wygodną formę aplikacji-pędzelek,którym idealnie możemy nanieść odżywkę na skórki i paznokieć.Ilość dozujemy u dołu pisaka,lekko przekręcając końcówkę.Zamknięcie odżywki zaopatrzone jest w gumeczkę,którą możemy odsuwać skórki.
Konsystencja jest dosyć tłusta,pewnie za sprawą olejku rycynowego.Odżywkę nakładam wieczorem,na skórki i od czasu do czasu na całego paznokcia.Niestety trzeba trochę  poczekać ,aż sie wchłonie.
Podsumowując:
-skórki i skóra wokół paznokci jest nawilżona.
-znikają drobne ranki i otarcia
-wygodna forma aplikacji
-wydajnośc
Polecam wszystkim zabieganym i zapracowanym.Można zabrać ją ze sobą wszędzie.
Cena 8,50 zł.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz