Perfumowany peeling do dłoni Synesis

Udostępnij ten post

Dzisiaj coś nie tylko dla dłoni ,ale i dla zmysłów.Perfumowany peeling do dłoni o wdzięcznej nazwie Relaks brzoskwiniowy.
 Opis producenta
Perfumowany peeling do dłoni daje natychmiastowy i długotrwały efekt miękkiej, plastycznej oraz aksamitnej skóry dłoni. Dłonie pachną jak apetyczna, soczysta brzoskwinia.
Specjalnie dobrane kryształki soli doskonale peelingują, bez jakichkolwiek podrażnień. Peeling jest niezwykle skuteczny, a jednocześnie bardzo delikatny, dzięki połączeniu drogocennych i szlachetnych surowców: witamin C i E, które działają nawilżająco, wygładzająco, a także odżywczo.
Peeling do dłoni nie zawiera żadnych konserwantów ani barwników. Delikatnie i skutecznie złuszcza martwe komórki naskórka, powodując, że skóra dłoni staje się jedwabiście gładka.

Zawiera on 9 składników-burak cukrowy, olej kokosowy Olej z pestek winogrona, olej z orzechów macadamia, Olej z avocado, Olej z wiesiołka, masło ze słodkich migdałów, witamina E , sterole , squaleny.
Peeling jest zamknięty w szklanym opakowania-bardzo eleganckim.To preparat dwufazowy,aby z niego skorzystać musimy wstrząsnąć butelką i to porządnie,aby składniki się wymieszały.I tu minus ,buteleczka dosyć ciężka,trudno rozmieszać za jednym razem.Używam go raz w tygodniu.Jest to ostrzejszy peeling,ma cudowny zapach.Skóra po jednym zabiegu jest doskonale nawilżona,wygładzona i elastyczna.Dłonie są tak delikatne jak aksamit.Jest bardzo wydajny.Podsumowując kosmetyk rewelacyjny.Cenę zostawiłam na koniec 78 zł. za 100 ml-drogo...niestety.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz