Bajkoczytacz

Udostępnij ten post

Książki rzecz bardzo cenna.Zawsze staram się znaleźć czas dla nich i zachęcam moje dzieci do czytania.Dzisiaj coś dla maluszków,ale i też dzieci trochę starszych,które umieją już czytać.
Wydawnictwo Egmont wymyśliło bajkoczytacz.

Opis tej książeczki 
Jest to nowoczesna książka, dzięki której dziecko nabiera Nawyku samodzielnego obcowania z literaturą i - stopniowo - także umiejętność czytania. Jest to połączenie książki z prostym w obsłudze mechanizmem: dziecko przewracając strony ogląda obrazki, śledzi tekst i słucha czytanej głośno historii. Dzięki temu ma możliwość sprawdzenia, czy w prawidłowy sposób rozpoznaje kolejne wyrazy składające się na tekst. Bajkoczytacz to nowoczesna zabawa i nauka, dla wzrokowców i dla słuchowców - pobudza wyobraźnię i zachęca do samodzielnego czytania.Moje dzieci bardzo ją polubiły.Lektor o bardzo miłym głosie czyta nam każdą stronę bajeczki.Przewrócenie następnej strony jest sygnalizowane.Do wyboru mamy kilka tytułów Kopciuszek, Auta, 101 Dalmatyńczyków, Gdzie jest Nemo?, Król Lew, Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków.Cena książki z wkładem około 60 zł.Można dokupić uzupełnienia-czyli bajki w cenie około 26 zł.
Nie myślcie,że jestem leniwa i nie czytam moim dzieciom,po prostu ta forma książki ma wiele zastosowań.Czytamy my,lektor lub same dzieci.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz